Ogólnopolski Matematyczny Konkurs Plastyczny rozstrzygnięty!

Szanowni Państwo,

w listopadzie odbył się  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. ,,Jeden, dwa, Król Maciuś z cyferkami chętnie zagra!”. Zadaniem uczestników było stworzenie gry matematycznej dla Króla Maciusia. Dzieci wykonały niesamowite plansze, opracowały ciekawe reguły i pokazały, w jak kreatywny sposób możemy bawić się cyframi. Wystawę gier będzie można w nadchodzącym tygodniu podziwiać w holu naszego Przedszkola.

Oto Laureaci:

Iga Szlafka, lat 6, Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I w Poznaniu, pod egidą Pani Joanny Zaręby

Zuzanna Kocoń, lat 4, Przedszkole Publiczne nr 8 im. Króla Maciusia I w Radomiu, pod egidą Pani Patrycji Skowron

Nikodem Kucharski, lat 5.5, Przedszkole Król Maciuś I w Lublinie, pod egidą Pani Agnieszki Wyrzykowskiej

Gratulujemy!

Anita Sobczak- organizator konkursu