Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna

Szanowni Rodzice,

jeśli niepokoi Państwa rozwój dziecka, macie wątpliwości odnośnie umiejętności przedszkolnych i szkolnych, poszukujecie rozwiązań trudności emocjonalnych, zachęcamy do kontaktu z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 4 w Poznaniu.

Poradnia prowadzi badania dzieci i młodzieży w celu określenia ich poziomu rozwoju, wskazania przyczyn szkolnych i emocjonalnych. Terapią psychologiczną obejmuje dzieci i uczniów z wysokim poziomem lęku, zaburzeniami zachowania i odżywiania. Pedagodzy pracują z dziećmi z głęboką dysleksją rozwojową a także z deficytami funkcji ważnych w nauce pisania, czytania i liczenia. Specjaliści prowadzą terapię logopedyczną dla dzieci i uczniów ze złożonymi wadami wymowy, afazją i mutyzmem.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej Poradni: www.ppp4.pl. Zachęcamy również do śledzenia profilu Poradni na Facebooku.

Jak przygotować dziecko do przedszkola? DZIECKO-NIEŚMIAŁE Jak postępować z dzieckiem nadpobudliwym Troszkę o lęku