FESTIWAL TALENTÓW

Wzorem ubiegłego roku – również w tym – odbył się Festiwal Talentów dla naszych przedszkolaków. W tym roku swoje talenty zademonstrowali: Tosia (gr 1) – która ma talent do nazywania dinozaurów, Julka (gr 3) -z ogromną wiedzą dotyczącą układu słonecznego, Marysia S(gr 5) – z talentem tanecznym, Marysia B (gr 5) – z pięknym wokalem, Oliwier (gr 5), który rozpoznaje niezliczoną ilość flag państw świata, Marysia W(gr 6) – z talentem – i cierpliwością – do wykonywania diamentowych mozaik, Ewa (gr 6) – z talentem wokalnym, Janek R (gr 7), który rozpoznaje i nazywa wiele marek samochodów, Kasia, Wiktor, Basia, Aurelia (gr 7) – z niesamowitym talentem wokalnym, Antek G (gr 7) – który tworzy wspaniałe budowle z klocków Lego oraz Jędrek (gr 7) – niesamowity znawca ryb. Każde dziecko biorące udział w Festiwalu Talentów otrzymało pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.

Wszystkim dzieciom gratulujemy wspaniałych talentów a pozostałym przedszkolakom życzymy, aby odkryły w sobie drzemiące talenty.

M.Heigelmann