Projekt „Muzyka” – grupa 5

Na przełomie marca i kwietnia w grupie 5 został zrealizowany projekt dotyczący muzyki.Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały pomysłowe i ekologiczne instrumenty muzyczne, których używaliśmy do wspólnego 'muzykowania’. W ramach realizacji projektu muzycznego wybraliśmy się w odwiedziny do sklepu muzycznego, w którym każde dziecko znalazło instrument idealny dla siebie. Ponadto mieliśmy niebywałą przyjemność gościć w naszej grupie tatę Ignacego – Pana Przemka, oraz mamę Kacpra – Panią Edytę, którzy zaznajomili dzieci z wybranymi instrumentami, ich rodzajami oraz brzmieniem.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Edycie i Panu Przemkowi za ciekawe zajęcia, a pozostałym rodzicom za czynne włączenie się w realizację naszych muzycznych działań.

Monika Heigelmann